بلايي که کرم پودرها بر سر پوستمان مي آورد

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل 


شغل آرايشگري يکي از شغل هاي پر طرفدار در بين خانم هاي ايراني است. با توجه به اينکه به آرايشگري بيشتر به عنوان يک هنر مي توان نگاه کرد، موفقيت در اين حرفه بيشتر به ذوق و سليقه و مهارت هر فرد بستگي دارد. آموزشگاه آرايشگري در اصفهان تمامي حرفه هاي آرايشگري را با بالاترين کيفيت، آموزش مي دهد. آموزشگاه آرايشگري نه در اصفهان با مجوز رسمي از سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور به همراه تيم آموزشي مجرب و متخصص، مفتخر است تا  آموزش شينيون در اصفهان را با به روزترين، کارآمدترين و بهترين مدلهاي سال آموزش دهد.هدف اصلي آموزشگاه روشا اينستيو ايجاد اشتغال پايدار براي هنرجويان پس از طي دوره آموزش ميباشد به همين دليل مهارت کاشت ناخن در اصفهان که يکي از مهارت هاي پرکاربرد در بازار کار امروز محسوب مي شود را  در سرفصل هاي آموزش خود قرار داده است تا هنرجويان بر پايه مهارت کسب شده بتوانند شغل و درآمدي عالي داشته باشند. آموزشگاه روشا اينستيو همچنين پاکسازي پوست در اصفهان را  علاوه بر آموزش به هنرجويان، براي مشتران خود انجام مي دهد. با ادامه با ما همراه باشيد.


 


كرم پودر ها ي ارايشي با ايجاد لايه بسيار ضخيم ،مانع عملكرد طبيعي منافذ پوست مي شود .متاسفانه امروزه در بعضي از جوامع آرايش به صورت افراط صورت مي گيرد كه باعث عوارض پوستي وحتي اجتماعي نيز شده است .


 


مراقبت از پوست وشاداب نگه داشتن ضروري است ، مهم ترين مسئله مراقبت از پوست ، مرطوب نگه داشتن پوست وجلوگيري از كاهش رطوبت پوست است كه اين كار به وسيله مرطوب كننده هاي مناسب انجام مي گيرد .


 


استفاده از كرم هاي ضد افتاب مهمتر از مرطوب كننده ها مي باشد . ضد افتاب ها مناسب نيز براساس نوع پوست بايد انتخاب شوند ، استفاده درست از ضد افتاب ها مي تواند نقش نرم كننده را به غير از محافظت از پوست در مقابله وعوارض نور افتاب داشته باشد .


 


خوشبختانه امروزه ضد افتاب هاي متنوعي در شركت هاي ارايشي مورد تائيد ساخته مي شود كه حتي بسياري از انها مي توان به جاي كرم پودر هاي ارايشي استفاده كرد كه عوارض كرم پودر ها را ندارد .


 


كرم پودرهاي ارايشي با ايجاد لايه ي بسيار ضخيم روي پوست ، مانع عملكرد طبيعي پوست شده وخود در ايجاد انواع جوش هاواكنه دخيل هستند .


 


استفاده از يك مرطوب كننده مناسب در شب وضد افتاب مناسب در روز خود نقش ارايشي ومحافظتي مناسب وخوبي ايجاد مي كند .استفاده از لوازم ارايشي به ويژه انواع غير استاندارد ان به صورت اگزما هاي تماسي در شكل هاي مختلف برروي پوست صورت به خصوص اطراف پلك وچشم خود نشان مي دهد .


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها