نحوه توليد حوله يکبار مصرف

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل 


از آنجاکه حوله ها ارتباط مستقيمي با پوست بدن دارند، درنتيجه توليد حوله با کيفيت مناسب، از اهميت ويژه اي برخوردار است. کارخانه توليد حوله نيکو يکي از کارخانه هاي توليد انواع حوله است که در زمينه رنگريزي حوله يا به عبارت عاميانه رنگرزي حوله  نيز فعاليت مي کند. اين توليدي حوله اصفهان با داشتن سابقه اي چندين ساله و درخشان، مفتخر به توليد انواع حوله با کيفيت مطلوب بوده و هست و همواره با درنظر گرفتن سليقه و خواست مشتريان، به توليد حوله حمامي و   توليد حوله تن پوش مي پردازد. با حوله نيکو در مطالعه اين همراه باشيد.


 


شما براي توليد حوله هاي يک بار مصرف کار ساده اي رو پيش رو داريد. مواد اوليه شما براي اينکار غالباً پارچه هاي اسپان لس هستند. شما ميتوانيد ماده اوليه خود را به صورت حلقه اي تهيه کنيد. اين پارچه ها به صورت نبافته بوده و فاقد تار و پود ميباشند. اين پارچه ها داراي جذب آب مناسب بوده و ميتواند بهترين گزينه براي يک حوله يک بار مصرف باشند. بعد از تهيه مواد اوليه شما بايد اندازه هاي مورد نظر خود را انتخاب کنيد.


حوله هاي يک بار مصرف در اندازه هاي مختلفي در بازار وجود دارند و شما هم ميتوانيد ماده اوليه خود را به اندازه هاي مورد نظرتان برش دهيد و سپس آن ها را بسته بندي کنيد. به طور معمول حوله هاي يکبار مصرف موجود در بازار داراي بسته بندي هاي ساده اي هستند و شما با ارائه محصولات خود در بسته بندي هاي جذاب تر ميتوانيد شانس خود را براي کسب درامد بيشتر افزايش دهيد.


سعي کنيد اندازه برش هاي خود را با توجه به نيازهاي مشتريانتان انتخاب کنيد و براي مثال اگر مشتريان شما به صورت عمده آرايشگاها هستند بهتر است مواد اوليه خود را در سايز هاي کوچکتر برش دهيد و يا در مثالي ديگر اگر مشتريان شما افرادي هستند که بعد از شنا کردن قصد دارند از اين حوله ها استفاده کنند شما بايد حوله هايي با سايزهاي بزرگتر را به آن ها ارائه دهيد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل